Home  |  Imprint   |  News  |  Contact

Quick Access


Bu Dergi DOI ve Crosscheck üyesidir


Summary


HAVAYOLU İTTİFAKLARI VE HAVAYOLLARINA ETKİLERİ: TÜRK HAVA YOLLARI ÖRNEĞİ
Havayolu ittifaklarının sektörde bulunan şirketlere sağladığı faydalar gün geçtikçe daha üst seviyelere çıkmaktadır. Türk Hava Yolları, 2008 yılında Star Alliance üyesi olarak bir kırılma anı yaşadı ve öncesi ile kıyaslandığında, pek çok anlamda daha ileri seviyeye geldi. Türk Hava Yolları, bugün dünyanın en çok noktasına uçan havayolu şirketi olarak 309 noktaya uçuyor. Bunda ittifakın etkisinin az olduğunu söylenemez. Bir şirketin ittifak öncesi ve sonrası verilerini ele alarak, karşılaştırarak ve bu verileri yorumlayarak, bir ittifaka katılmanın bir havayolu şirketine neler getirebileceğini ve Star Alliance’a katılmanın Türk Hava Yolları’na neler getirdiği incelenecektir.

Keywords
Havacılık yönetimi, havayolu ittifakları, Star Alliance, Türk Hava Yolları

Advanced Search


Announcements

  PROF.DR.TARIK ÖZCAN ARMAĞANI

  Dergimizin Ekim 2019 sayısı, Prof. Dr. Tarık ÖZCAN hocamıza armağan olarak yayımlanacaktır. Bu sayının editörlüğü Dr. Öğr. Üyesi Taner NAMLI ve Dr. Öğr. Üyesi Ahmet Faruk GÜLER tarafından yapılacaktır. Değerli çalışmalarınızı bekliyoruz. SOBİDER Editörlüğü


  MAKALE KABULÜ

  Ekim ayında yayımlanacak 41. sayımız için makale kabulleri devam etmektedir. Sisteme eklenen makaleler hakem sürecinden geçerek yükleme sırasına göre yayımlanacaktır.


  7.ASOSCONGRESS

  Sizleri 25-27 Ekim 2019 tarihleri arasında Ankara Üniversitesi ev sahipliğinde düzenlenecek olan 7. Uluslararası Asos Congress Eğitim Bilimleri Sempozyumu’na davet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz.

   

  free discount coupons open abortion pill reviews


Adres :İnönü Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü MALATYA
Telefon :05052299830 Faks :
Eposta :editorsobider@gmail.com

Web Yazılım & Programlama Han Yazılım Bilişim Hizmetleri