Home  |  Imprint   |  News  |  Contact

Quick Access


Bu Dergi DOI ve Crosscheck üyesidir


Summary


MAVİ OKYANUS STRATEJİSİ BAĞLAMINDA İNOVASYON VE GİRİŞİMCİLİK
Mavi okyanus stratejisi, Kim ve Mauborgne tarafından geliştirilen, günümüzün en önemli çağdaş stratejik yönetim teorilerinden birisidir. Mavi okyanus stratejisi, rekabeti anlamsız kılarak; yeni pazarlar yaratmayı esas almaktadır. Mavi okyanuslar, yüksek karlı büyüme fırsatını, talep yaratmayı ve açılmamış pazar alanlarını ifade etmektedir. İnovasyon ve girişimcilik konuları da günümüzün değişen yönetim anlayışında oldukça önemli bir yer tutmaktadır. Bu çalışmada, mavi okyanus stratejisi bağlamında oldukça önemli bir yere sahip olan inovasyon ve girişimciliğin ele alınması amaçlanmıştır.

Keywords
Mavi Okyanus Stratejisi, İnovasyon, Girişimcilik

Advanced Search


Announcements

  PROF.DR.TARIK ÖZCAN ARMAĞANI

  Dergimizin Ekim 2019 sayısı, Prof. Dr. Tarık ÖZCAN hocamıza armağan olarak yayımlanacaktır. Bu sayının editörlüğü Dr. Öğr. Üyesi Taner NAMLI ve Dr. Öğr. Üyesi Ahmet Faruk GÜLER tarafından yapılacaktır. Değerli çalışmalarınızı bekliyoruz. SOBİDER Editörlüğü


  MAKALE KABULÜ

  Ağustos ayında yayımlanacak 39. sayımız için makale kabulleri devam etmektedir. Sisteme eklenen makaleler hakem sürecinden geçerek yükleme sırasına göre yayımlanacaktır.


  7.ASOSCONGRESS

  Sizleri 25-27 Ekim 2019 tarihleri arasında Ankara Üniversitesi ev sahipliğinde düzenlenecek olan 7. Uluslararası Asos Congress Eğitim Bilimleri Sempozyumu’na davet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz.

   

  free discount coupons open abortion pill reviews


Adres :İnönü Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü MALATYA
Telefon :05052299830 Faks :
Eposta :editorsobider@gmail.com

Web Yazılım & Programlama Han Yazılım Bilişim Hizmetleri